RDF entity (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Authored by
sl: Avtor

en: Integer
sl: Celo število

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Info
sl: Podatki

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Any
sl: Katerokoli

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: - Any -
sl: - Vse -
