RDF entity (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Create
lt: Kurti

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Modified
lt: Redaguota

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Any
lt: Bet kuris

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
