RDF entity (8.x-1.0-alpha6) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
