RDF entity (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Create
et: Loo

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Authored by
et: Autor

en: Integer
et: Täisarv

en: Modified
et: Muudetud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Column
et: Tulp

en: Target
et: Siht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundle
et: kogum

en: Draft
et: Mustand

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Resource
et: Ressurss

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Administer settings
et: Seadistuste haldus

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: View all revisions
et: Vaata kõiki versioone

en: The term ID.
et: Termi ID.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
et: Sisutüüpe pole saadaval. <a href=":link">Lisa sisutüüp</a>.
