RDF entity (8.x-1.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Create
sq: Krijo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
