RDF entity (8.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Create
kk: Қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
