RDF entity (8.x-1.0-alpha8) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
