RDF entity (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Authored by
sk: Autor

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Modified
sk: Upravené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Column
sk: Stĺpec

en: Target
sk: Cieľ

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Literal
sk: Doslovné

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Langcode
sk: Kód jazyka

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
