RDF entity (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Create
ne: सिर्जना

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Info
ne: जानकारी

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
