RDF entity (8.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Name
mn: Ат

en: Default
mn: Ниити

en: View
mn: Көөрү

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Authored on
mn: Бижээн
