RDF entity (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Create
gl: Crear

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Integer
gl: Enteiro

en: Property
gl: Propiedade

en: Modified
gl: Modificado

en: Info
gl: Información

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Any
gl: Calquera

en: Column
gl: Columna

en: Target
gl: Destino

en: Boolean
gl: Booleano

en: Bundle
gl: Paquete

en: Draft
gl: Borrador

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Query type
gl: Tipo de consulta

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Langcode
gl: Código de idioma

en: View all revisions
gl: Ver todas as revisións

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
