RDF SKOS (1.3.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إرسال

en: Value
ar: القيمة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Definition
ar: تعريف

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Values
ar: قيم

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: Reference type
ar: نوع المرجع
