RDF SKOS (1.3.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Label
bs: Oznaka

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Selection type
bs: Tip izbornika
