RDF SKOS (1.3.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Selection type
cy: Math o ddewis
