RDF SKOS (1.3.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Label
he: תווית

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Definition
he: הגדרה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Values
he: ערכים

en: Sort
he: מיון

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Link to the entity
he: קישור לישות
