RDF SKOS (1.3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
