RDF SKOS (1.3.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Label
pl: Etykieta

en: Example
pl: Przykład

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Definition
pl: Definicja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Values
pl: Wartości

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: Language mapping
pl: Mapowanie języka

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji
