RDF SKOS (1.3.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: ID
ps: پېژند

en: Sort by
ps: چاڼ پر
