RDF SKOS (1.4.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Definition
am: ብየና

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
