RDF SKOS (1.4.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: ID
az: İD

en: Sort by
az: Sırala

en: Definition
az: Tərif

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Values
az: Qiymətlər

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Display error message
az: Səhv mesajını göstərin

en: Reference type
az: İstinad növü

en: Language mapping
az: Dil xəritəsi

en: Link to the entity
az: Varlıq ilə əlaqə
