RDF SKOS (1.4.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Definition
be: Азначэнне

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
