RDF SKOS (1.4.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Label
et: Nimetus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Definition
et: Definitsioon

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Values
et: Väärtused

en: Sort
et: Järjesta

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Display error message
et: Kuva veateadet

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: Language mapping
et: Keele vastend

en: Link to the entity
et: Viide olemile
