RDF SKOS (1.4.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Label
fi: Tunnus

en: Example
fi: Esimerkki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Values
fi: Arvot

en: Sort
fi: Järjestä

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Display error message
fi: Näytä virheilmoitus

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
