RDF SKOS (1.4.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Example
gl: Exemplo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Definition
gl: Definición

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Values
gl: Valores

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
