RDF SKOS (1.4.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Label
hr: Oznaka

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Definition
hr: Definicija

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
