RDF SKOS (1.4.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
