RDF SKOS (1.4.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Definition
is: Skilgreining

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Sort
is: Raða
