RDF SKOS (1.4.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Label
ka: სათაური

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
