RDF SKOS (1.4.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
