RDF SKOS (1.4.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Label
my: အညွန်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
