RDF SKOS (1.4.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Label
ro: Etichetă

en: Example
ro: Exemplu

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Definition
ro: Definiție

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Values
ro: Valori

en: Sort
ro: Sortare

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Display error message
ro: Afișează mesaj de eroare

en: Reference type
ro: Tipul referinței

en: Language mapping
ro: Mapare limbă

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate
