RDF SKOS (1.4.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
