RDF SKOS (1.4.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Label
uk: Мітка

en: Example
uk: Приклад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Graphs
uk: Графіки

en: Definition
uk: Визначення

en: Default value
uk: Базове значення

en: Values
uk: Значення

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: Reference type
uk: Тип посилання

en: Language mapping
uk: Відповідність мови

en: Link to the entity
uk: Посилання до сутності
