RDF SKOS (1.3.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Display error message
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ
