RDF SKOS (1.3.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Example
ca: Exemple

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Definition
ca: Definició

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Values
ca: Valors

en: Sort
ca: Ordenació

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat
