RDF SKOS (1.3.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Label
cs: Popisek

en: Example
cs: Příklad

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Definition
cs: Definice

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Values
cs: Hodnoty

en: Sort
cs: Řazení

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu

en: Reference type
cs: Typ reference

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
