RDF SKOS (1.3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Label
da: Etiket

en: Example
da: Eksempel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Default value
da: Standardværdi

en: Values
da: Værdier

en: Sort
da: Sortér

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Display error message
da: Vis fejlmeddelelse

en: Reference type
da: Referencetype

en: Language mapping
da: Sprog-mapping

en: Link to the entity
da: Link til entity
