RDF SKOS (1.3.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Value
de: Wert

en: Label
de: Beschriftung

en: Example
de: Beispiel

en: Sort by
de: Sortierung

en: Graphs
de: Diagramme

en: Default value
de: Standardwert

en: Values
de: Werte

en: Sort
de: Sortieren

en: Selection type
de: Auswahltyp

en: Display error message
de: Fehlermeldung anzeigen

en: Reference type
de: Referenztyp

en: Language mapping
de: Sprachzuordnung

en: Link to the entity
de: Link zur Entität
