RDF SKOS (1.3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Definition
el: Ορισμός

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
