RDF SKOS (1.3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
