RDF SKOS (1.3.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Example
eu: Adibide

en: Definition
eu: Definizioa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Values
eu: Balioak

en: Sort
eu: Sailkatu
