RDF SKOS (1.3.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Value
fr: Valeur

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Example
fr: Exemple

en: Sort by
fr: Trier par

en: Definition
fr: Définition

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Values
fr: Valeurs

en: Sort
fr: Trier

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Display error message
fr: Afficher un message d'erreur

en: Reference type
fr: Type de référence

en: Language mapping
fr: Correspondance de langue

en: Link to the entity
fr: Lien vers l'entité
