RDF SKOS (1.3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Values
gu: મૂલ્યો
