RDF SKOS (1.3.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Value
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Example
hi: उदाहरण

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Definition
hi: परिभाषा

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Reference type
hi: संदर्भ प्रकार

en: Link to the entity
hi: इकाई से लिंक करें
