RDF SKOS (1.3.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Value
ja: 値

en: Label
ja: ラベル

en: Example
ja: 例

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Definition
ja: 定義

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Values
ja: 値

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Selection type
ja: 選択タイプ

en: Display error message
ja: エラーメッセージを表示

en: Reference type
ja: 参照タイプ

en: Language mapping
ja: 言語マッピング

en: Link to the entity
ja: エンティティへのリンク
