RDF SKOS (1.3.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Label
jv: Judul

en: Example
jv: Contoné

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Sort
jv: Urutna
