RDF SKOS (1.3.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Graphs
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
