RDF SKOS (1.3.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Label
ku: پێناس

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
