RDF SKOS (1.3.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Label
lt: Etiketė

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Values
lt: Reikšmės

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
