RDF SKOS (1.3.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Label
lv: Etiķete

en: Example
lv: Piemērs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Definition
lv: Definīcija

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Values
lv: Vērtības

en: Sort
lv: Kārtot

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Language mapping
lv: Valodu attiecinājums
